Sprīdīša skola

Autore Inta Udodova sadarbībā ar SIA "Datorzinību centrs".

Digitālā mācību līdzekļa saturs veidots, elektronizējot daļu no izdevniecības „Musica Baltica” 2014. gadā izdotās Intas Udodovas grāmatas „Mūzikas ābece 2. Sprīdīša skola” satura, kā arī veidojot jaunu saturu. Viss digitālais mācību līdzeklis ir piemērots Mūzikas mācības (solfedžo) 2. klases audzēkņiem.

Digitālais mācību līdzeklis sastāv no piecām nodaļām: 1.Metrs un ritms. 2.Skaņkārtas un tonalitātes. 3.Intervāli. 4.Mūzikas valodas un formas elementi. 5.Mūzikas klausīšanās un analīze.

Katrā nodaļā ir vairākas tēmas ar šādu struktūru:

  • tēmas teorētiskais izklāsts;
  • teorētiskā izklāsta pašpārbaudes vingrinājumi;
  • tēmas interaktīvie vingrinājumi apgūtās vielas nostiprināšanai.

Digitālo mācību līdzekli var izmantot divējādi: secīgi izmantojot tēmas un to interaktīvos vingrinājumus; pēc pedagoga paša izvēles, mācību stundās izmantojot to tēmu un vingrinājumus, kas atbilst stundas tematam. Tāpat pedagogi tiek aicināti variēt interaktīvo uzdevumu izmantošanas metodes mācību stundās, ņemot vērā konkrēto klases situāciju, audzēkņu grupas specifiku, savu darba stilu un reālās iespējas. Mācību vingrinājumi ir veidoti tā, lai audzēkņi apgūtu 2. klases solfedžo mācību vielai atbilstošās zināšanas.

 

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.