Pepijas skola

Digitālā mācību līdzekļa saturs veidots, elektronizējot daļu no izdevniecības „Musica Baltica” 2016. gadā izdotās Intas Udodovas grāmatas „Mūzikas ābece 4. Pepijas skola” satura, kā arī veidojot jaunu saturu. Viss digitālais mācību līdzeklis ir piemērots Mūzikas mācības (solfedžo) 4. klases audzēkņiem.

Digitālais mācību līdzeklis sastāv no piecām nodaļām: 1. Ritms un metrs. 2. Skaņkārtas un tonalitātes. 3. Intervāli. Akordi. 4. Mūzikas valodas elementi. Mūzikas formas. 5. Mūzikas klausīšanās un analīze. Katrā nodaļā ir vairākas apakštēmas ar šādu struktūru: tēmas teorētiskais izklāsts, teorētiskā izklāsta pašpārbaudes vingrinājumi un tēmas interaktīvie vingrinājumi apgūtās vielas nostiprināšanai.

Digitālo mācību līdzekli var izmantot divējādi: secīgi izmantojot tēmas un to interaktīvos vingrinājumus vai pēc pedagoga paša izvēles, mācību stundās izmantojot to nodaļu, apakštēmu un vingrinājumus, kas atbilst stundas tematam.

Tāpat pedagogi tiek aicināti variēt interaktīvo uzdevumu izmantošanas metodes mācību stundās, ņemot vērā konkrēto klases situāciju, audzēkņu grupas specifiku, savu darba stilu un reālās iespējas.

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.