Mūzikas literatūra 5.-8. klasei

Digitālais mācību līdzeklis mūzikas literatūrā veidots kā mūzikas profesionālās ievirzes izglītības programmu īstenošanā izmantojams mācību materiāls digitālā formātā, kas ietver informāciju par 48 komponistiem, interaktīvus uzdevumus un muzikālo tēmu piemērus. Tas veidots, aptverot informāciju par komponistiem, sākot no gregorikas līdz mūsdienām.

Par katru komponistu ir izveidots dialogs starp komponistu un naratīvo tēlu (Raini) Whatsapp stilā – vieglākai, mūsdienīgākai un skolēniem interesantākai materiāla uztverei. Detalizēta informācija par komponistiem pieejama komponistu kartītēs, kurās iekļauta katra komponista biogrāfija, “vēstures rozīnīte” ar interesantu biogrāfijas faktu, komponistam raksturīgākie mūzikas žanri, tematika, novatorisms un mūzikas tēmas. Pieejama arī “Laika josla” un “Karte”. Informāciju par komponistiem var skatīties arī valstu un laikmetu griezumā. Materiālā iekļauti pašpārbaudes uzdevumi.

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.