Rūķu skola

Autore Inta Udodova sadarbībā ar SIA "Datorzinību centrs".

Mācību materiāla saturs veidots, digitalizējot daļu no izdevniecības „Musica Baltica” 2013. gadā izdotās Intas Udodovas grāmatas „Mūzikas ābece 1. Rūķu skola” satura.

Strukturāli metodiskais materiāls sastāv no ieteiktās programmas, kā arī mācību līdzekļa lietošanas ieteikumiem, veicot uzdevumus.

E-materiāla katras tēmas struktūra veidota šādi:

  • tēmas teorētiskais izklāsts;
  • teorētiskā izklāsta pašpārbaudes uzdevumi;
  • tēmas interaktīvie vingrinājumi apgūtās vielas nostiprināšanai.

Aicinām skolotājus variēt interaktīvo uzdevumu izmantošanas metodes mācību stundās, ņemot vērā konkrēto klases situāciju, skolēnu grupas specifiku, savu darba stilu un reālās iespējas.

Mācību uzdevumi ir veidoti tā, lai audzēkņi varētu apgūt gan vispārējus priekšstatus par mūziku un padziļināt tos, gan arī paplašināt savu dzīves pieredzi un attīstīt spēju saklausīt.

Audzēkņi var sniegt atbildes individuāli vai strādāt atsevišķās grupās – skolotājs var aicināt kādu no audzēkņiem vai, ja audzēkņi ir strādājuši grupās, tad katras grupas pārstāvi doties pie interaktīvās tāfeles un piedāvāt savu vai grupas atbildes variantu.

"Rūķu skola" nodrošina kopīgu klases darbu ar mācību uzdevumiem skolotāja vadībā, izmantojot interaktīvo tāfeli, datoru un projektoru, audzēkņu darbu grupās, izmantojot mācību uzdevumus, audzēkņu individuālo zināšanu pārbaudes formas.

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.